тел./факс: (0372) 58-60-90.

О нас

Виробничо-Торгівельна Компанія "Захід" заснована в 2004 році  та з самого початку діяльності орієнтувалась на виготовлення сонцезахисних  систем типа рулонні штори,  вертакальні жалюзі,  бамбукові ролети,  японські панелі,  римські штори,  пліссе,   нестандартні системи,  згодом   жалюзі Зебра  обо  штори День-Ніч. Також ми є найбільшими постачальниками матеріалів для виготовлення  штор День-Ніч на ринку Украіни.

 За майже 10років роботи наша компанія зібрала найбільший асортимент тканин та найкращі комлектуючи для нашоі продукціі. Для прикладу на класичні Рулонні штори у виробництві  ми використовуємо понад 1200 наіменувань тканин та більше 20 видів і кольорів комплектуючих. У виробництві штор День-Ніч - більше ста тканин виключного дизайну і якості!

 Досконалість зборки Сонцезахисних систем нашими спеціалістами дозволяють компаніі впевнено пропонувати Вам нашу продукцію. Також ми раді запропонувати Вам перший інтернет-магазин рулонних штор в Украіні, в якому можна вибрати тканину, систему, внести розміри та автоматично отримати роздрібну вартість виробу.

 Ми постійно в пошуку нових ідей для досконалості сонцезахисних систем та оновленні асортименту тканин.  

                                                                                                                                                                                                                                     З повагою ВТК "Захід"